Start Meny
Meny
Svensk Arkitektur
och Ingenjörskonst

Kontakt

Svarking AB

info@svarking.se
08–400 22 880

Götgatan 87, plan 2
116 62 Stockholm

Våra medarbetare

Benjamin Hellström
VD, projektledare, Certifierad KA
benjamin@svarking.se
Abigail Hellström
Operativ Chef
abigail@svarking.se
Daniel Hellström
Ekonomiassistent
daniel@svarking.se
Hector Romo
Webbutvecklare - IT-ansvarig
hector.romo@svarking.se
Mats Denkert
Byggnadsingenjör och Akustiker, Certifierad KA och TIL
mats@svarking.se
Daniel Hjertton
Ingenjör, kvalitet och miljöansvarig, Certifierad KA
daniel.hjertton@svarking.se
Basmal Pethrosson
Arkitekt, projektledare, certifierad KA och TIL
basmal@svarking.se
Niran Behnam
Byggnadsingenjör, Certifierad KA och TIL
niran@svarking.se
Tiia Torekull
Ronny Nyholm
Byggnadsingenjör - Projektledare, Certifierad KA
ronny@svarking.se
Eduardo Llanos
Byggnadsingenjör - Certifierad KA
eduardo@svarking.se
Fikri Hawsho
Byggnadsingenjör, Certifierad KA och TIL
fikri@svarking.se
Joel Limin
Stäng