Start Meny
Meny
Svensk Arkitektur
och Ingenjörskonst

Kontakt

Svarking AB

info@svarking.se
08–400 22 880

Götgatan 87, plan 2
116 62 Stockholm

Våra medarbetare

Benjamin Hellström
Abigail Hellström
Operativ Chef
abigail@svarking.se
Mats Denkert
Byggnadsingenjör, Akustiker, Certifierad KA och TIL
mats@svarking.se
Daniel Hjertton
Ingenjör, kvalitet och miljöansvarig
daniel.hjertton@svarking.se
Niran Behnam
Byggnadsingenjör, Certifierad KA och TIL
niran@svarking.se
Joakim Åslund
Byggnadsingenjör
joakim@svarking.se
Hector Romo
Systemarkitekt, webbutvecklare, IT-ansvarig
hector.romo@svarking.se
Daniel Hellström
Ekonomiassistent
daniel@svarking.se
Basmal Pethrosson
Arkitekt - Certifierad KA och TIL Samarbetspartner
basmal@svarking.se
Stäng